Cart

Back

sobota, 23 marzec 2024

2024-03-23 Pociąg Retro

Zapraszam serdecznie do galerii fotografii, gdzie prezentuję dokumentację przejazdu pociągu retro na trasie Chabówka-Sucha Beskidzka - Jeleśnia - Żywiec oraz w trasie powrotnej na odcinku Żywiec - Jeleśnia - Sucha Beskidzka. Wydarzenie to miało miejsce 23 marca 2024 roku i było niezwykłą okazją do podróży w czasie oraz odkrywania historycznego dziedzictwa kolejowego.

Głównym bohaterem tego malowniczego przejazdu był parowóz TY42-107, który ciągnął za sobą pięć klimatycznych wagonów retro. Ta ikoniczna lokomotywa przywołała wspomnienia dawnych czasów i przeniosła nas w atmosferę z lat minionych.

Jeśli chodzi o fotografie, to prezentuję szeroki wybór ujęć, które oddają niepowtarzalny klimat tej podróży. Od nostalgicznych detali technicznych parowozu po uśmiechy pasażerów, każde zdjęcie przenosi widza w magiczny świat historii kolejnictwa.

Warto zaznaczyć, że niektóre fotografie posiadają opisy, które należy traktować z przymrużeniem oka. Niektóre z nich mogą być pełne humoru lub anegdotycznych szczegółów, które dodają uroku tej podróży.

Dziękuję za zainteresowanie moją galerią fotografii i zapraszam Cię do podróży w świat nostalgii kolejowej!

sobota, 23 marzec 2024